Powiadomienia mailowe o nowych linkach

Dostępne w koncie STANDARD (bezpłatne) MEDIUM i PREMIUM (płatne). Automatyczne mechanizmy fotolinks.pl na bieżąco monitorują Internet w poszukiwaniu zdjęć z zawodów. Gdy tylko zindeksowane zostaną zdjęcia, na których widać Twój zgłoszony wcześniej numer otrzymujesz powiadomienie na e-mail z informacją z jakich zawodów są to zdjęcia i ile ich jest. Nowe linki automatycznie pojawiają się w Twoim koncie. Powiadomienia można samodzielnie włączać lub wyłączać w panelu użytkownika (nad listą linków, pierwszy od prawej przycisk "wyłącz/włącz powiadomienia"). Warunkiem otrzymywania powiadomień jest rejestracja w portalu i zgłoszenie nr startowego.

 

Aktywny link z przekierowaniem do zdjęcia źródłowego

Dostępne w koncie MEDIUM i PREMIUM (płatne). Posiadając konto MEDIUM lub PREMIUM wcześniej nieaktywne linki stają się aktywnymi hiperłączami i kierują Cię bezpośrednio na obce strony (poza fotolinks.pl) do konkretnego zdjęcia z Twoim nr startowym. Link kieruje Cię do zdjęcia, które jest własnością autora, który je tam umieścił. Fotolinks.pl nie jest właścicielem takich zdjęć i ich nie posiada. Wyjątek stanowią zdjęcia naszego autorstwa umieszczone w naszej galerii. Takie zdjęcia mają odpowiedni znak wodny z naszym logo. 

 

Własna galeria na fotolinks.pl

Dostępne w koncie PREMIUM (płatne). W ramach abonamentu PREMIUM każdy użytkownik otrzymuje m.in. własną podręczną galerię na zdjęcia z wszelkich zawodów. Większość zdjęć, do których prowadzą linki można jednym kliknięciem umieścić w takiej prywatnej galerii. Można też dodawać własne pojedyncze zdjęcia, które np. zrobił nam znajomy. Do zdjęć można dodawać własne opisy. Dzięki takiej galerii możesz gromadzić w jednym miejscu swoje zdjęcia z wielu różnych zawodów i od wielu autorów. Wszystko masz w jednym miejscu i możesz dzielić się tym ze znajomymi. Wystarczy ustawić galerię jako publiczną (lub tylko prywatną dla siebie). Wtedy widoczna jest dla każdego. Więcej o galerii.
WAŻNE! Galeria służy jedynie zawodnikom do gromadzenia własnych pojedynczych zdjęć, nie zaś do publikowania zdjęć przez fotografów.
W bardzo rzadkich sytuacjach spowodowanych względami technicznymi może się zdarzyć, że funkcja bezpośredniego dodawania zdjęć nie jest dostępna. 

 

Zapisywanie zdjęć na swoim komputerze

Dostępne w koncie PREMIUM (płatne). Przeglądając wiele zdjęć z linków, jakie otrzymujesz możesz chcieć te najciekawsze z nich zapisać sobie na swoim dysku na komputerze w celach pamiątkowych, np. żeby wykonać później odbitkę fotograficzną. Dzięki funkcji "zapisywania zdjęć" jednym kliknięciem zapisujesz zdjęcie na swoim komputerze. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz w jakiś specjalny sposób wykorzystać to zdjęcie (np. do celów komercyjnych, na swoją stronę, bloga itp.) musisz mieć zgodę autora na takie czynności. Dobrym zwyczajem jest też podawanie autora zdjęć publikując je gdziekolwiek publicznie.
WAŻNE! W bardzo rzadkich sytuacjach spowodowanych względami technicznymi może się zdarzyć, że funkcja zapisu na dysku zdjęcia jest niedostępna.

 

Udostępnianie zdjęć na Facebook

Dostępne w koncie PREMIUM (płatne). Dzielisz się ze znajomymi swoimi wrażeniami po zawodach? Umieszczasz zdjęcia na swoim profilu Facebook? Dzięki tej funkcji nie musisz już pobierać zdjęcia na własny dysk, by potem umieścić je z powrotem w Internecie na Facebooku. Możesz to zrobić jednym kliknięciem.
WAŻNE! W bardzo rzadkich sytuacjach spowodowanych względami technicznymi może się zdarzyć, że funkcja udostępniania na Facebook-u jest niedostępna. 


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!